04.04.2020 r, Żywienie Terapeutyczne – jednodniowy

Zapraszamy serdecznie na nasz jednodniowy warsztat “Żywienie Terapeutyczne”.
Nie czujesz się na 100% zdrowy i masz potrzebę wsparcia swojego zdrowia poza systemem medycznym? Szukasz naturalnych sposobów aby uzdrowić swoje ciało? Zawsze chciałaś/eś nauczyć się jak medytować, jak prawidłowo oddychać ale nie masz na to czasu na co dzień? A może po prostu oglądasz nasz kanał YouTube i masz wielką ochotę poznać nas i pobyć z nami, tak jak my z Tobą.
Zapraszamy serdecznie na nasz jednodniowy warsztat “Żywienie Terapeutyczne”. Damy Wam tyle ile możemy w jednym dniu. Wiedzę i informację o naturalnych sposobach wyjścia z choroby. Pokażemy jak odstresować się, jak walczyć z depresją i jak powrócić do harmonii i równowagi.
 
Pierwszy wykład z SzefIrkiem obejmuje tematy:
– Czym jest Żywienie Terapeutyczne
– Cykl detoks/retox
– Jakie rodzaje detoksu proponujemy
– Co mogę robić w domu żeby poprawić mój stan zdrowia

 

Koszt jedniodniowego turnusu – 500 zł

Jak wygląda dzień z nami?
09:00-11:00 Zapraszamy do nas do domu około 9:00 rano. Przywitamy się i od razu zabieramy się do pracy. Jemy śniadanie i przedstawimy teorię “Żywienia Terapeutycznego”, na czym to polega i jak możecie po powrocie do domu skuteczne z tym działać.
11:00 -13:00 Po śniadaniu popracujemy nad oddechem. Ćwiczymy przeponę i dotleniamy nasze ciało. Uczymy się prawidłowego głębokiego oddechu, który jest w stanie zmienić tryb funkcjonowania organizmu od stresu do detoksu. Z dotlenionymi komórkami zaczynamy powoli się ruszać. Uczymy się jak słuchać potrzeb naszego ciała, równolegle intensywnie ćwicząc.
14:00-15:00 Obiad i prelekcja z SzefIrkiem. Macie czas dopytać o konkretne schorzenia, dolegliwości. SzefIrek pokaże Wam jak jeść aby wspomagać i ułatwić trawienie oraz zlikwidować problemy w układzie pokarmowym.
15:30-17:00 Warsztaty o tym “Jak słuchać swojej intuicji”. Przedstawimy kilka metod aby szukając swoich marzeń znaleźć swoje powołanie. Idąc ku marzeniom, znajdziemy to co mamy w sobie do popracowania. Blokady z przeszłości, które powtarzają się i nie pozwalają nam odnaleźć prawdziwe i trwałe szczęście oraz osiągnąć sukces.
17:00-18:00 Terapeutyczne desery z SzefIrkiem. Irek opowie nam o deserach, które wspierają trawienie i polepszają nasze zdrowie zamiast je niszczyć. Ostatnie pytania i pożegnanie gości.
18:00 Możliwość zakupienia produktów od SzefIrka.