05.07.2020 – 12.07.2020, Krąg Kobiet – Wewnętrzny Twórca

Marzysz o tworzeniu czegoś dla siebie? Czegoś dla świata? Chciałaś być piosenkarką tylko nie wierzysz w siebie? W Twoje umiejętności? Chciałaś napisać książkę tylko nie wiesz jak zacząć?

 

– Masz miliony powodów dlaczego tego nie możesz zrobić?

– nie mam czasu..

– zrobię to kiedy dzieci będą starsze…

– kiedy sytuacja się trochę uspokoi dookoła mnie…

– po świętach…

– w następnym roku..

– kiedy będzie cieplej..

– kiedy będzie zima i będę mieć więcej czasu…

IMG_0494 2

Pytanie… dlaczego tworzyć? Nasz wewnętrzny twórca jest naszym indywidualnym sposobem przekazywania naszej miłości. Kim jesteśmy. Kim chcemy być. Tworząc coś zewnętrznie, tworzymy siebie wewnątrz.

Ten proces może być trudny szczególnie dla kobiet, mamy sporo obowiązków w domu i często towarzyszą nam wyrzuty sumienia kiedy chcemy wykorzystać czas dla siebie. Dlaczego ten turnus? Żeby dać kobiecie wsparcie i przestrzeń aby tworzyć coś dla siebie, od tego się zaczyna. Z czasem, będzie to z korzyścią dla świata.

Jako grupa będziemy tworzyć środowisko, aby każdy mógł zdecydować co chce tworzyć dla siebie. To może być szycie, malowanie, rysowanie, pisanie książki dla dzieci czy dla dorosłych, pamiętnik, scenariusz… cokolwiek Cię inspiruje, zapraszamy do współtworzenia z nami.

W pierwszy dzień przedstawimy nasz projekt, który chcemy zrealizować lub dojdziemy do tego co chcemy tworzyć. Z pomocą Daviny uczymy się jak koncentrować naszą uwagę na prawdzie, którą chcemy przekazać.

W naszej twórczej pracy będziemy wspierać każdego aby szedł głębiej w siebie. Codziennie będzie przynajmniej jedna sesja: Wewnętrzny Twórca. Mamy opcję żeby pracować sami w pokoju lub wspólnie w salonie, oczywiście bez przeszkadzania innym. Będzie też medytacja, która pomaga oczyścić umysł z codziennych spraw i otwierać się do pracy twórczej. Będzie też czas na notatki i rozmowy aby zapisać pomysły, które się pojawiały.

Będzie poranny taniec, który pomaga obudzić ciało oraz odpuścić lęk i obawy, które naturalnie się pojawiają podczas każdej twórczej pracy. Zjemy razem śniadanie, pogadamy o planie dnia, kto nad czym będzie pracował. Po śniadaniu idziemy do pracy nad naszymi twórczymi realizacjami.

Popracujemy też w środku siebie żeby przykazać na zewnątrz część nas – czyli naszego wewnętrznego twórcę. Będą też wspólne zajęcia… może joga, pilates, spacer w góry, zależy od naszych potrzeb danego dnia. Po ćwiczeniach zjemy razem obiad, oczywiście będzie to Żywienie Terapeutyczne, które jest wartościowe i lekkie do trawienia, dzięki czemu wspiera ciało i umysł.

Dostaniemy dawkę energii i usuniemy stare toksyny z ciała, co pomoże lepiej skoncentrować się na pracy twórczej. Po kolacji- “round table”. Będziemy dzielić się doświadczeniami i postępami. Będziemy się uczyć jak słuchać innych, bez dodawania naszych porad i bez oceniania oraz tego w jaki sposób podzielić się swoimi wytworami pracy twórczej bez „popisywania się” i bez oceny samego siebie. Tworzymy z miłością i przekazujemy naszą miłość. Tyle.

Zapraszamy serdecznie kochani. Myślę, że to będzie jeden z najlepszych tygodni Twojego życia.

Podczas turnusu krąg kobiet dodatkowymi zajęciami będą:

 

(dodatkowe zajęcia zależą od ilości uczestników oraz dostępności prowadzących)

 

– Gongi (oczyszczanie dźwiękiem)

– Pilates

– Spotkania z położną na temat domowego porodu

– Tematyczne kręgi kobiet- codzienne spotkania w kręgu kobiet, wspólna praca nad emocjami poprzez dotykanie wrażliwych i wstydliwych kobiecych tematów.

– Morsowanie

– Wycieczka na górę Skalnik

– Joga na śniegu

Dodatkowe płatne opcje:

 

– Biorezonans 150zł – 200zł

– Masaż olejkami eterycznymi wykonany przez SzefIrka 150zł

– Masaż Lomi Lomi 100zł

– sklep z produktami polecanymi przez SzefIrka

„Chcemy Wam przekazać sporo narzędzi do pracy nad sobą. Kiedy wrócicie do domu będziecie mogły samodzielnie zadbać o swoje własne zdrowie.”

 

Koszt: 2,500 zł za miejsce w pokoju dwuosobowym

Rezerwacja miejsca odbywa się poprzez wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 500zł za osobę. Jeżeli turnus zostanie odwołany z winy organizatora, zadatek zostanie zwrócony.